Zawsze w dobrych rękach

Nasz zespół

Klaudia

  • FRYZJERKA

Ekspert koloryzacji i strzyżenia Loreal Profesionnel. Fryzjerstwo od dziecka było jej pasją. Przyglądając się pracy Babci, która prowadziła własny salon fryzjerski stwierdziła, że będzie to również idealna ścieżka kariery dla niej. Po ukończeniu szkoły fryzjerskiej z wynikiem bardzo dobrym, utwierdziła się w przekonaniu, że będzie to również dla niej idealna droga. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie z niezwykłą starannością, pasją i zaangażowaniem. Jest specjalistką w dziedzinie zniszczonych włosów, ombre, poprawiania koloru i wydobywaniu jego naturalnego piękna.

Olga

  • FRYZJERKA

Jak sama o sobie mówi: "Kiedy byłam mała, dobieranie fryzur i strzyżenie lalek sprawiało mi wielką przyjemność. Następnie w szkole na plastyce wyćwiczyłam koło barw mieszając ze sobą farbki. Już wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że najbardziej będę odnajdywała się w koloryzacji włosów. Postanowiłam zdobyć wykształcenie fryzjerskie. Po uzyskaniu upragnionego zawodu stało się to moim wielkim hobby, dlatego pracuje z uśmiechem na twarzy i kocham to co robię. Jestem perfekcjonistką i minimalistką oraz uwielbiam naturalność.

Dorota

  • FRYZJERKA

Wybrała zawód fryzjerki, ponieważ uwielbia spędzać czas wśród ludzi. Lubi rozmawiać i zarażać innych uśmiechem. W swojej codziennej pracy najbardziej lubii wykonywać strzyżenia męskie, damskie, koloryzacje oraz wydobywać naturalne piękno włosów dzięki profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym. Fryzjerstwo jest dla niej pasją, stara się zawsze poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z klientami.

Kasia

  • FRYZJERKA

Fryzjerstwo to jej pasja i hobby, już od najmłodszych lat chciała strzyc, układać włosy, niestety jedyne na co jej pozwalano to zaplatanie warkoczyków. Po długim czasie nauki cieszyła się, że w końcu może spełniać swoje marzenie. Jej mocne strony to upięcia, różnego rodzaju koki, warkocze, nie tylko te ze zdjęć lecz także takie, które sama wymyśla. Równie dobrze spełnia się w strzyżeniach męskich, damskich i koloryzacjach. Lubi jak klientka jest odważna i chce spróbować czegoś nowego, można wtedy poszaleć. Nie lubi monotonii.

Ania

  • STYLISTKA PAZNOKCI

Kasia

  • STYLISTKA PAZNOKCI

Odkąd pamięta, koleżanki zawsze podziwiały jej paznokcie. Zawsze sama, z pomocą internetu wynajdywała coraz to ciekawsze i bardziej skomplikowane pomysły na ich stylizacje. Pamięta jak kupiła swoją pierwszą lampę do paznokci hybrydowych: była używana i niezbyt dobrze utwardzała – ale to ten zakup utwierdził ją w przekonaniu, że malowanie paznokci jest jej największą pasją i zapoczątkował jej przygodę w tym zawodzie.