Zawsze w dobrych rękach

Poznaj naszą historię i pasję do piękna

Salon Daniec Hair&Beauty

O nas:

Jesteśmy profesjonalnym salonem Expert, który współpracuje z jedną z najlepszych firm kosmetycznych L'Oreal Profesionnel. Nasze studio powstało przede wszystkim dla ludzi, którzy tak jak my cenią sobie niepowtarzalny styl i jakość swoich usług.

Salon Daniec Hair&Beauty cieszy się duża renomą. Większość naszych Klientów, to osoby ceniące nasz profesjonalizm oraz przyjemną atmosferę, jaka towarzyszy podczas wizyty w naszym salonie.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chcemy wspinać się coraz wyżej, przechodząc przez szereg szkoleń z myślą o Was. Klient jest dla nas najważniejszy.

Przygotowuje indywidualne pakiety dla każdego klienta i oferuje atrakcyjne zniżki.

Siłą naszego salonu jest wspaniały zespół młodych i ambitnych osób. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasze prace i nowości można śledzić na stronie internetowej oraz facebook'u.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie tak, by zadowolenie z wykonanej usługi było najlepsze.

 

Stylizacja fryzur to nasza pasja

Nożyczki, grzebień... i całe mnóstwo pomysłów

Poświęcamy dużo czasu na rozmowę, odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Służymy pomocą dotyczącą pielęgnacji włosów i ich stylizacji a także z odpowiemy na wszelkie pytania z dziedziny kosmetologii.
Fryzjerstwo to dla nas więcej niż praca. To nasza pasja i hobby!

Przekonaj się i sprawdź, jak piękne może być Twoje ciało! Zapraszamy!

 

Piękno jest w Tobie

Uroda jest najlepszym listem polecającym!

Nasz salon powstał z myślą o osobach które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, a sukcesem i dobrym samopoczuciem. Profesjonalizm, wysoka jakość i styl – te 3 cechy najlepiej opisują nasz salon. Twoje ciało zasługuje na to, aby traktować je z należytą starannością. I właśnie w taki sposób zaopiekujemy się nim. Z nami twoja uroda rozkwitnie w mgnieniu oka. W przytulnym i unikalnym wnętrzu mogą Państwo zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł podczas zabiegów pielęgnacyjnych, oczyszczających i upiększających.

Chcemy być zadowoleni z efektu naszej pracy i widzieć jak nasze klientki stają się ”piękniejsze z dnia na dzień…”. Będzie to dla nas najlepszym wynagrodzeniem i ukoronowaniem naszych starań.