Zawsze w dobrych rękach

Usługi fryzjerskie

fryzjerstwo w Krakowie

Stylizacja fryzur to nasza pasja

Każdy nowy dzień, to nowe wyzwania

Fryzjerstwo to zawód, który pozwala wyzwolić kreatywność i wprowadzić w czyn mnóstwo pomysłów, krążących w głowach naszych stylistów. To z kolei pomaga stworzyć nowy wizerunek Klientów. Do tego, by wykreować idealną propozycję na modną fryzurę dla każdej osoby, która zagości w naszym salonie, wykorzystujemy strzyżenie oraz modelowanie, a także koloryzację i pielęgnację włosów.

Pamiętając o tym, że każdy z naszych Klientów to odrębna osobowość, pracujemy nad fryzurą zgodną z panującymi aktualnie trendami w modzie fryzjerskiej, idealnie dobraną do stylu, preferencji i typu urody osoby, która korzysta z naszych usług. W naszym salonie najważniejszy jest Klient i to właśnie wokół niego kręci się nasz codzienny zawodowy świat.

Odżyj na nowo czyli metamorfoza

Zmień swój image, pokonuj bariery z Nami

Jedną ze specjalizacji, które oferuje nasz salon jest metamorfoza, umożliwiająca całkowitą zmianę Twojego image'u oraz wykreowanie fryzury pasującej do Twoich cech wyglądu, stylu życia i preferencji. Każdy etap metamorfozy jest szczegółowo planowany, z uwzględnieniem Twoich życzeń i podpowiedzi oraz aktualnie obowiązujących trendów we fryzjerstwie. Taka przemiana ułatwia całkowitą zmianę wizerunku lub jeszcze lepsze odzwierciedlenie stylu, jaki chcesz prezentować. To także dobry wstęp i bodziec do większych zmian w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Gwarantujemy, że po zejściu z naszego fotela, będziesz zachwycona i gotowa na podbój świata.

 

Strzyżenie i modelowanie

Nożyczki, grzebień... i całe mnóstwo pomysłów

Tworzenie nowych fryzur to sztuka wymagająca wyobraźni, pomysłowości oraz precyzyjnych umiejętności manualnych. Nasi specjaliści, zajmujący się strzyżeniem i modelowaniem włosów posiadają wszystkie te umiejętności. Ponadto są na bieżąco z kierunkami mody we fryzjerstwie. Wiedzą również, że idealna fryzura to skutek dobrego porozumienia fryzjera z klientem, na temat pomysłów i wyobrażeń obydwu stron. Niezależnie od tego, jakiej długości masz włosy, czy potrzebujesz efektownego upięcia, modelowania, czy też odświeżenia fryzury poprzez cięcie, na swojej głowie zobaczysz dokładnie to, chciałabyś widzieć.

 

Konsultacje

Szereg pytań i wątpliwość? Na nas można liczyć

Chcesz zmienić swój image? Unowocześnić fryzurę bądź zmienić całkowicie jej kolor i styl? Nie wiesz jak pielęgnować swoje włosy, które sprawiają Ci wiele kłopotów i nie chcą się układać. Masz wiele pytań i wątpliwości do zmiany wizerunku? Zespół naszych specjalistów chętnie pomoże Ci w doborze odpowiedniej zmiany. Bez względu na to czy chodzi o stylizację, pielęgnację czy metamorfozę udzielamy bezpłatnych konsultacji. Wystarczy przyjśc bądź umówić się na wizytę a rozwiejemy twoje wszelkie wątpliwości.

 

Koloryzacja włosów

Koloryzacja z ekspertem

Nowy kolor na włosach potrafi całkowicie zmienić kobietę i dodać jej więcej seksapilu, drapieżności lub wręcz przeciwnie, sprawić, że będzie ona wyglądała łagodniej i wdzięczniej. Jeżeli oddasz się w nasze ręce w kwestii koloryzacji, dobierzemy idealny odcień farby właśnie dla Ciebie. Podkreśli on blask włosów, urodę i styl. Spójrz w lustro i zobacz swoją twarz ukazaną w zupełnie innym świetle, a wszystko to dzięki produktowi, jakim jest farba do włosów i naszym umiejętnościom. Zobaczysz w sobie walory, które do tej pory być może było zbyt słabo eksponowane, albo jeszcze bardziej zakochasz się w swoim odbiciu.

Pielęgnacja

Codzienne i niecodzienne zabiegi w profesjonalnych dłoniach

Suszenie, używanie gorących narzędzi do stylizacji, niedelikatne traktowanie bądź szkodliwe czynniki zewnętrzne sprawiają, że Twoje włosy wymagają natychmiastowej akcji ratunkowej. Regeneracja jest przeprowadzana w naszym salonie za pomocą nowoczesnych, niezwykle skutecznych kosmetyków i zabiegów służących pielęgnacji włosów przesuszonych czy zniszczonych. Produkty i częstotliwość wykonania profesjonalnych zabiegów zostaną dobrane idealnie zgodnie do potrzeb Twoich włosów. Zdrowe włosy to podstawa, by cięcie czy koloryzacja wyglądały doskonale. Z naszymi specjalistami nie musisz celować w ciemno, jeżeli chodzi o dbałość o włosy. Trafiasz w ręce doświadczonych profesjonalistów. Zapewniamy, że miękkość i blask Twoich nowych włosów Cię zaskoczy.